MEIST

Prospera grupp on rahvusvaheline sõltumatu raamatupidamisfirmade kontsern, mis on Jeffries Henry International’i (JHI) liige; ning mis pakub igale kliendile sobivaid raamatupidamis- ja sellega seotud ärikonsultatsiooniteenuseid enam kui viisteist aastat.

Prospera grupil koos oma professionaalsete partneritega on suured kogemused nii raamatupidamisalal kui ka sellega seotud ärikonsultatsiooniteenuste pakkumises. Prospera grupi rahvusvaheline kliendibaas koosneb väga erinevatest klientidest, sealhulgas on nii eraisikud, professionaalsed vahendajad nagu juristid, raamatupidajad ning rahvusvahelised ettevõtted.

Prospera grupil on kontorid Vallettas (Maltal), Tallinnas (Eestis) ja Vilniuses (Leedus).

Meie töötajad on oma tööle pühendunud, hea erialase ettevalmistusega, professionaalsed ja mitmekeelsed. Prospera grupp teeb tihedat koostööd professionaalsete vahendajate ja finantsinstitutsioonidega üle maailma.

Prospera grupp koos oma professionaalsete partneritega pakub klientidele kaasaegseid, tõhusaid ja konkurentsivõimeliste hindadega lahendusi mitmete raamatupidamis- ja sellega seotud teenuste vajaduste rahuldamiseks.

Käesolevalt veebisaidilt saab informatsiooni Prospera Grupi ja selle teenuste kohta. Täiendava informatsiooni saamiseks palume ühendust võtta mõne meie bürooga.